Galeria prac plastycznych| Wydarzenia muzyczne| Super Uczeń| Gazetka Zgredek | Projekt "Szlakiem zamków..."| Archiwum | Powrót na stronę główną

 

 

Rok szkolny 2016/2017


Zdjęcia   Piosenki   Nagrania uczniów  

Rozśpiewana przerwa - Walentynkowe Śpiewanie i Granie (14.02.2017 r.). Gościnnie - koncert na dzwonki Karola Mozarta Fiut i Kamila Sikora Bacha.

Przy piosence "Ja uwielbiam ją" - Radek, Karol i Szymon oraz Wiktoria z Va 

W tle - Kuba i Aleksy z kl. VI tańczący break dance 

Kamil Fiut, Kamil Sikora, kl. VI z utworem "Czerwone jabłuszko" na dzwonkach

Artyści zbierają brawa od publiczności 

Wirtuozi dzwonków z menadżerem - Szczepanem Kita i fanem - Arkiem Szeptak 

 

Zagraj To Sam ! - "Lulajże Jezuniu" 

 

Rozśpiewana przerwa - Świąteczne Granie i  Śpiewanie (22.12.2016 r.)

Karol Stożek, kl. Vb - skrzypce 

Waleria Kita kl. IV - dzwonki 

Kamil Fiut, kl. VI - dzwonki 

Karol Ciapała, kl. Va - dzwonki 

Julia Zielińska, kl. VI - dzwonki 

 

Zagraj To Sam ! - "Wojenko, wojenko". 

 

Rozśpiewana przerwa - Patriotyczne Śpiewanie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości (10.11.2016 r.)

 

Rok szkolny 2015/2016


VI Łabowski Konkurs Piosenki (18.05.2016 r.). Joanna Klimczak z kl. IVb zajęła III miejsce w kategorii klas IV-VI. 

 

Patriotyczne Śpiewanie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek we współpracy z Panią Słaby (04.05.2016 r.). Odtańczenie poloneza. 

 

Występ klasy IVa podczas Dnia Uprzejmości (27.04.2016 r.) w ramach Szkolnego Tygodnia Profilaktyki z piosenką pt. "Grzeczne słówka". 

 

Występ klasy IVa podczas Dnia Zamkowego Ducha (13.04.2016 r.) z piosenką pt. "Duchy-Łakomczuchy". Karol Ciapała wprowadza duchową atmosferę na klarnecie. 

 

Bitwa Na Głosy (podczas Dnia Wiosny 21.03.2016 r.) przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek we współpracy z Panią Renatą Słaby.

 

Filmowa Przerwa (14.03.2016 r.) przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panie: Krystynę Borek i Renatę Słaby. W repertuarze: filmy o dinozaurach. 

 

Filmowa Przerwa (07.03.2016 r.) przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panie: Krystynę Borek i Renatę Słaby. W repertuarze: śmieszne bajki z morałem.

 

Filmowa Przerwa (22.02.2016 r.) przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panie: Krystynę Borek i Renatę Słaby. W repertuarze: film o wybuchu wulkanu i starcie rakiety w kosmos, bajka o wilku i zającu.

 

Filmowa Przerwa (15.02.2016 r.) przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panie: Krystynę Borek i Renatę Słaby. W repertuarze: bajki o kotach.

 

Rozśpiewana Przerwa - Walentynkowe Śpiewanie (12.02.2016 r.) przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panią Renatę Słaby. W repertuarze utwory dla zakochanych.

 

Świąteczne Granie i Śpiewanie (22 grudnia) przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Borek oraz przez Panią Renatę Słaby. W repertuarze kolędy i pastorałki.

Joanna Klimczak, kl. IVb Karol Ciapała, kl. IVa Krystian Stanisz, kl. IVb Mariola Groń, kl. V Oliwia Janusińska, kl. V

 

Rozśpiewana przerwa z dnia 08.12.2015 r. - Radosne Śpiewanie. W repertuarze: "Królewna Śnieżka" i "Zupa pomidorowa".

 

10 listopada odbyło się patriotyczne śpiewanie z okazji nadchodzącego Święta Niepodległości. Śpiewali przedstawiciele wszystkich klas. Z każdą minutą artystów przybywało...

 

Galeria prac plastycznych| Wydarzenia muzyczne| Super Uczeń| Gazetka Zgredek | Projekt "Szlakiem zamków..."| Archiwum | Powrót na stronę główną