Galeria prac plastycznych| Wydarzenia muzyczne| Super Uczeń| Gazetka Zgredek | Projekt "Szlakiem zamków..."| Archiwum | Powrót na stronę główną

 

Rok szkolny 2016/2017


Konkursy  Prace uczniów  Wystawy

Praca twórcza uczniów klasy Vb nad zagadnieniem plastycznym pt. "Malowana chata" (12 kwietnia 2017 r.).

 

Pisankowy Zawrót Głowy - wystawa prac wielkanocnych (20 marca - 12 kwietnia 2017 r.)

Prace uczniów klasy IV i Va Prace uczniów klasy Va Prace uczniów klasy I pod kierunkiem Pani Urszuli Świgut Prace uczniów klasy Va i Vb Prace uczniów klasy Va i Vb
Prace uczniów klasy VI

 

Konkurs plastyczny pt. "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". Prace konkursowe, które przeszły do następnego etapu (30 marca 2017 r.).

 

Stop przemocy - plakat w wykonaniu uczniów klasy II (22 marca 2017 r.).

 

Wystawa masek karnawałowych - prace uczniów klasy IV oraz Va i Vb (styczeń - luty 2017 r.).

Tytuł "Mistrza Tygodnia" za swoją pracę otrzymuje Janusz Stanisz z kl. VI. Gratulujemy!!!

 

Wystawa prac klasy IV pt. "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w twórczości uczniów" zainicjowana przez Szkolnego Bibliotekarza Panią Krystynę Borek (grudzień 2016 r.).

 

Wystawa prac klasy VI pt. "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w twórczości uczniów" zainicjowana przez Szkolnego Bibliotekarza Panią Krystynę Borek (grudzień 2016 r.).

 

Rozdanie nagród z konkursu "Mikołaj - Drewniak" (07.12.2016 r.). Zwyciężczyni - Julia Kicura z kl. VI. Gratulujemy!!!

Od lewej: Kamil Toczek kl. II, Sebastian Jagiełka kl. IIIb, Wiktoria Lichoń kl. IIIb - wyróżnienia, Kacper Szczepaniec kl. II - II. miejsce, Dawid Szczepaniec kl. IIIb - III. miejsce Od lewej: Kornelia Drożdżak kl. VI, Oliwia Janusińska kl. VI, Waleria Kita kl. IV, Paulina Kuras kl. IIIa - wyróżnienia 

 

Wystawa prac konkursowych pt. "Mikołaj - Drewniak" (prace wykonane z drewnianym elementem) (listopad - grudzień 2016 r.).

 

Wystawa prac uczniów klasy IV pt. "Sznurkowy kotek" - kontur i "Papuga" - barwy podstawowe i pochodne (25.11.2016 r.)

Od lewej: Dawid Kowalik, Waleria Kita , dół: Maria Kotas  Od lewej: Magdalena Wajda, Jakub Pakosz, Magdalena Wajda, dół: Lelito Tosia  Od lewej: Waleria Kita, Tosia Lelito, Oliwia Sroka 

Od lewej: Tomasz Mikulec, Tomasz Kiklica 

 

 

Wystawa prac uczniów klasy Va i Vb pt. "Moja pierwsza myśl" - rzeźba w mydle (24.11.2016 r.)

 

Głosowanie na "Mistrza Tygodnia" (23.11.2016 r.)

 

Rozdanie nagród z konkursu "Złote myśli Kardynała Wyszyńskiego" (18.11.2016 r.)

Od lewej: Julia Kicura - III miejsce, Paulina Luksa - III miejsce, Kornelia Drożdżak - I miejsce, Mariola Groń - II miejsce

 

Praca twórcza na lekcjach plastyki - rzeźbimy w mydle - kl. Vb (16.11.2016 r.)

Od lewej od ostatniej ławki: Gabriela Śrutek, Edyta Pucharska, Renata Semla, Natalia Kubacka, Justyna Motyka

Od lewej od ostatniej ławki: Patryk Tragarz, Jakub Podolak, Kacper Nosal, Przemysław Baran, Joanna Klimczak, Nikola Barnowska, Karol Stożek, Jan Semla

 

Wystawa prac plastycznych klas Va i Vb pt. "Powiał wiatr - kompozycja dynamiczna i statyczna" (10.11.2016 r.)

Góra od lewej: Karol Stożek, Edyta Pucharska, Oliwia Zaczyk, Natalia Mierniczak, Martyna Łaś, Maja Kicura, Justyna Motyka, Joanna Klimczak, Gabriela Śrutek 

 

Góra od lewej: Grzegorz Mierniczak, Wiktoria Kłębczyk, Dominika Luksa, Karol Florek, Krystian Stanisz, Paulina Jagiełka, Nikola Barnowska, Jan Semla, Szymon Dobosz, Renata Semla

 

Wystawa prac plastycznych klas Va i Vb pt. "Na dnie oceanu - kompozycja otwarta" (20.10.2016 r.)

Góra od lewej: Grzegorz Mierniczak kl. Va, Karol Stożek kl. Vb

dół: Dominika Luksa kl. Va

Góra od lewej: Martyna Łaś kl. Va, 

Justyna Motyka kl. Vb

dół: Nikola Barnowska kl. Vb

Góra od lewej: Edyta Pucharska kl. Vb, Wiktoria Kłębczyk kl. Va, Joanna Klimczak kl. Vb, dół: Natalia Kubacka kl. Vb

Góra od lewej: Karol Florek kl. Va, Gabriela Śrutek kl. Vb, Natalia Mierniczak kl. Va, dół: Kacper Nosal kl. Vb

 

Prace plastyczne w ramach konkursu "Złote myśli Kardynała Wyszyńskiego", które przeszły do następnego etapu (10.10.2016 r.)

Kornelia Drożdżak, kl. VI Paulina Luksa, kl. VI  Mariola Groń, kl. VI Julia Kurtek, kl. VI
Julia Kicura, kl. VI Oliwia Janusińska, kl. VI Krystian Surma, kl. IIIa Oliwier Szczygieł, kl. II, Alan Szczygieł, kl. IIIa,  Kamil Szczygieł, kl. IIIb

 

Tytuł "Mistrza Tygodnia" za swoją pracę otrzymuje Patrycja Chruściel z kl. VI. Gratulujemy!!!

 

Wystawa prac uczniów klasy VI w ramach projektu autorstwa pani Krystyny Pasternak-Duło pt. "Losy harcerzy w czasie II wojny światowej" (30.09.16 r.)

od lewej: Mariola Groń, Edgar Nieć 

 

Patrycja Chruściel, Paulina Luksa, Alicja Lichoń 

Julia Kicura, Kamil Sikora, 

Marzena Owcarz 

Arkadiusz Szeptak, Kinga Semla, Szczepan Kita 

 

Rok szkolny 2015/2016


 

Prace konkursowe, które przeszły do następnego etapu w konkursie pt. "Mój portret głuszca" (20.05. 2016 r.).

Kl. IVb Edyta Pucharska Kl. IVa Kamil FLorek kl. IVa Paulina Jagiełka  Kl. IVa Zuzanna Furczoń  Kl. IVa Oliwia Zaczyk  Kl. IVa Dominika Luksa 
Kl. V Kamil Fiut  Kl. V Dominika Ryba  Kl. V Julia Kicura  Kl. V Kornelia Drożdżak  Kl. VI Natalia Zwolenik  Kl. VI Wiktoria Górowska 
Kl. VI Regina Bocheńska Kl. VI Katarzyna Adamek  Kl. VI Krystian Sarata 

 

Prace konkursowe, które przeszły do następnego etapu w konkursie pt. "Pies i kot - nasi czworonożni przyjaciele" (20.05. 2016 r.).

Z klas I-III: Maria Kotas, Adrian Łaciak, Oliwia Łaciak, Wiktoria Szczecina, Anna Kowalik Z klasy IVa: Grzegorz Mierniczak, Zuzanna Furczoń, Natalia Mierniczak, Dominika Luksa, Oliwia Zaczyk, Karol Florek, Oskar Sadowski  Z klasy IVb: Karol Stożek, Joanna Klimczak, Justyna Motyka, Nikola Barnowska, Gabriela Śrutek  Z klasy V: Paulina Luksa, Dominika Ryba, Julia Wójcik, Patrycja Chruściel, Aleksy Bocheński, Maciej Klimczak, Julia Kicura, Kornelia Drożdżak i Arkadiusz Szeptak Z klasy VI: Zuzanna Ciepiela, Karol Jarzębak, Kamil Florek, Klaudia Bomba, Kamila Wójcik, Natalia Zwolenik, Sara Górowska, Regina Bocheńska, Sara Majerska 

 

Prace, które wpłynęły na konkurs pt. "Pies i kot - nasi czworonożni przyjaciele" (maj 2016 r.).

 

Puzzle "Zdrowy człowiek"  dla klas I-III w ramach Szkolnego Tygodnia Profilaktyki - Dzień Zdrowia (26.04.). Uczniowie, którzy zgłosili propozycję zdrowego trybu życia człowieka, mogli dołożyć kolejny element układanki.

 

Konkurs pt. "Ekologiczny świat" dla klas IV-VI w ramach Szkolnego Tygodnia Profilaktyki - Dzień Ekologii (25.04.). Prace konkursowe:

 

Malowanie twarzy podczas Dnia Zamkowego Ducha (13.04.2016 r.)

 

Prace konkursowe, które wpłynęły na Świąteczny konkurs pisanek (do 22.03.2016 r.)

 

Wielkanocna wystawa prac uczniów klasy V (marzec 2016 r.).

 

Prace konkursowe, które przeszły wstępne eliminacje i zostaną wysłane do etapu powiatowego. 

Tobiasz Toczek, kl. IIa Szymon Dobosz, kl. IVa Oliwia Zaczyk, kl. IVa Radosław Rodak, kl. IVa Maciej Klimczak, kl. V
Klaudia Bomba, kl. VI Natalia Zwolenik, kl. VI Patrycja Stylok, kl. VI Sara Górowska, kl.VI Regina Bocheńska, kl.VI
Katarzyna Adamek, kl. VI Wiktoria Górowska, kl. VI

 

Prace, które wpłynęły na konkurs pt. "W trosce o nasze bezpieczeństwo".

 

Kącik Małego Artysty - wystawa prac uczniów klasy III przygotowana pod kierunkiem Pani Urszuli Świgut. 

 

Wystawa prac uczniów klasy VI zatytułowana "Reprodukcja dzieła Mistrza Vincentego van Gogha - Gwieździsta noc".

 

Wystawa prac uczniów klasy V zatytułowana "Powiał wiatr - kompozycja statyczna i dynamiczna".

 

Rozdanie nagród z konkursu "Najciekawsza zabawka choinkowa" (08.02.2016 r.) 

Nagrodzeni:

Stojący (od lewej): Dawid Kowalik z kl. III, Tobiasz Toczek z kl. IIa, Wiktoria Górowska z kl. VI, Krystian Sarata z kl. VI, Kornelia Drożdżak z kl. V, Martyna Łaś z kl. IVa, Natalia Kubacka z kl. IVb, Justyna Motyka z kl. IVb, Oliwia Zaczyk z kl. IVa, Norbert Lichoń z kl. V, Dominika Ryba z kl. V oraz Arkadiusz Kłębczyk z kl. 0b.

Siedzący (od lewej): Patryk Kubacki z kl. 0a, Jakub Klimek z kl. 0a, Adam Fiut z kl. IIa, Paulina Kuras z kl. IIa, Wiktoria Lichoń z kl. IIb, Aleksandra Pasiut z kl. I oraz Jakub Bębenek z kl. I (I miejsce).

Pozostali nagrodzeni (nie ma ich na zdjęciu): Anna Karolak z kl. 0a, Wiktoria Kłębczyk z kl. IVa, Patrycja Chruściel z kl. V.

 

Wystawa masek karnawałowych na dolnym korytarzu (styczeń - luty 2016 r.)

 

Dziś (wtorek, 15.12.) ruszyła akcja "Wykończ choinkę" :). Polega na ubieraniu choinki w samodzielnie wykonane ozdoby i trwać będzie do końca bieżącego tygodnia. Chętnych zapraszamy do zabawy twórczej na długiej przerwie! A oto dotychczasowe rezultaty:

 

  

 

Tytuł "Mistrza Tygodnia" za swoją pracę otrzymuje Karol Jarzębak z kl. VI. Gratulujemy!!!

 

Prace, które do tej pory wpłynęły na konkurs pt. "Najciekawsza zabawka choinkowa" (termin: do 18 grudnia).

 

  

 

Tytuł "Mistrza Tygodnia" za swoją pracę otrzymuje Maja Kicura z kl. IVa. Gratulujemy!!!

 

  

 

Wystawa prac kl. VI pt. "Reprodukcja obrazu Leonarda da Vinci - Dama z gronostajem".

1. Konrad Majerski 

2. Katarzyna Adamek 

3. Zuzanna Ciepiela

4. Klaudia Bomba

5. Sara Majerska

6. Regina Bocheńska

7. Karol Jarzębak

8. Natalia Zwolenik 

9. Sara Górowska

10. Mateusz Szczecina

11. Alicja Wachna

12. Aleksandra Wachna 

  

 

Wycieczka uczniów klasy VI do Galerii Sztuki Współczesnej w Nowym Sączu (27.10.2015 r.).

 Przed Galerią   Ja stąd idę... Kontemplacja dzieł artysty  Jaka ta sztuka głęboka... Zapał Dawida do pracy twórczej 

Kamila się odnalazła... Poświęcenie Sary dla sztuki  Natchnienie Konrada Ukończone dzieło Perfomens Karola i Kamila  

 

Wystawa prac kl. IVa pt. "Papuzi świat - barwy podstawowe i pochodne".

1. Grzegorz Mierniczak

2. Radosław Rodak 

3. Karol Florek

4. Natalia Mierniczak

5. Dominika Luksa

6. Oliwia Zaczyk

7. Zuzanna Furczoń

8. Maja Kicura 

9. Zofia Fugas

10. Weronika Kościółek

11. Oskar Sadowski 

12. Piotr Klimek

13. Szymon Dobosz

14.Karol Ciapała   

 

 

 

Galeria prac plastycznych| Wydarzenia muzyczne| Super Uczeń| Gazetka Zgredek | Projekt "Szlakiem zamków..."| Archiwum | Powrót na stronę główną