Galeria prac plastycznych| Utwory muzyczne| Super Uczeń| Najmilszy Uczeń| Gazetka Zgredek | Śladami Łemków| Sport| Powrót na stronę główną

 

Rok szkolny 2014/2015


Konkursy  Prace uczniów  Wystawy  

Apel podsumowujący roczną pracę młodych artystów, połączony z rozdaniem nagród za konkursy plastyczne.

      

Łukasz Pasiut z kl. VI 

Ola Groń i Magda Cempa z kl. VI

Jarosław Kurzeja z kl. VI 

Agnieszka Legutko z kl. VI 

Barbara Śmietana z kl. VI      

 

Rozstrzygnięcie konkursu Biblioteki w Łabowej zatytułowanego "W krainie baśni Andersena". Zajęliśmy pierwsze dwa miejsca w kategorii klas IV-VI:

      

Miejsce I - Barbara Śmietana z kl. VI 

Miejsce II - Natalia Zwolenik z kl. V

     

 

Konkurs nr 7 -  Konkurs organizowany przez Nadleśnictwo Nawojowa pt.  "Las wiosną". Prace, które zostały zakwalifikowane na etapie szkolnym:

      

Maja Kicura, kl. III

Kamil Fiut, kl. IV  

Kornelia Drożdżak, kl. IV

Mariola Groń, kl. IV

Kinga Semla, kl. IV  

 

Wystawa prac klasy VI wykonanych techniką pointylizmu

      

Mistrz tygodnia - Agnieszka Legutko

Patryk Pasiut, Łukasz Pasiut  

Jarosław Kurzeja, Magdalena Cempa

Aleksandra Groń, Michał Semla 

Agnieszka Kiklica, Barbara Śmietana 

 

Konkurs nr 6 -  Konkurs organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łabowej pt.  "W krainie baśni Andersena". Prace, które zostały zakwalifikowane na etapie szkolnym:

      

Maciej Klimczak, kl. IV

Kornelia Drożdżak , kl. IV  

Janusz Stanisz, kl. IV

Jarosław Kurzeja, kl. VI

   Jakub Furczoń, kl. VI  

Magdalena Cempa, kl. VI Łukasz Pasiut, kl. VI Dominika Luksa, kl. III

 

Konkurs nr 5 - VI Małopolski Konkurs Literacki i Plastyczny "Zaczarowana różdżka". Prace, które zostały zakwalifikowane na etapie szkolnym:

      

Magdalena Cempa, kl. VI

Klaudia Bębenek, kl. VI  

Aleksandra Groń, kl. VI  

     

 

Konkurs nr 4 "Światło czarodziejem magii" w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Prace, które zostały zakwalifikowane na etapie szkolnym:

     

Magdalena Cempa, kl. VI

Łukasz Pasiut, kl. VI 

Klaudia Bębenek, kl. VI  

Patryk Pasiut, kl. VI 

 Aleksandra Groń, kl. VI      

 

 

     

Patrycja Łaś, kl. VI

Marcelina Kłębczyk, kl. VI 

 

      

 

 

Konkurs nr 3 "Mini-palma wielkanocna".  Zwycięska praca:

      

Magdalena Cempa, kl. VI

 

Konkurs na najładniejszą pisankę zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Małgorzaty Młotkowskiej 

 

Wystawa prac klasy VI pt. "Architektura cerkiewna". Zapraszamy do odbioru!!!

 

     

 

Konkurs nr 2 "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga".  Prace, które zostały zakwalifikowane na etapie szkolnym:

     

Klaudia Bomba, kl. V

 Łukasz Pasiut, kl. VI

 Patryk Pasiut, kl. VI

 Monika Gomulec, kl. VI

     Marcelina Kłębczyk, kl. VI 

 

Konkurs nr 1 "Wesoła choinka" (na konkurs wpłynęło łącznie 70 prac!!!). Zwycięzcą konkursu został Marcin Kita z kl. VI. Gratulujemy!!! 

     

W kategorii "praca przestrzenna - klasy 0-III" kolejne miejsca zajęli: 

1. Kamil Toczek, kl. 0b

2. Marysia Kotas kl. II, Eryk Kantek kl. 0a,   

     Madzia Wojtarowicz kl. 0b

3. Paulina Kuras kl. Ia, Adrian Łaciak kl. Ia, 

     Karol Kantek kl. III, Oskar Szczepaniec     

     kl. 0b, Konrad Poręba kl. Ia

W kategorii "praca przestrzenna - klasy IV-VI" kolejne miejsca zajęli: 

1. Marcin Kita kl. VI

2. Norbert Lichoń kl. IV, Jakub Furczoń      

     kl. VI

3. Krystian Sarata kl. V, Kornelia Drożdżak  

     kl. IV

 

W kategorii "obraz - klasy 0-III" kolejne miejsca zajęli: 

1. Szymon Dobosz kl. III

2. Weronika Kita kl. 0a, Maja Kicura kl. III

3. Wiktoria Domasik kl. Ib, Weronika Kościółek 

     kl. III

 

 

W kategorii "obraz - klasy IV-VI" kolejne miejsca zajęli: 

1. Magdalena Cempa kl. VI

2. Regina Bocheńska kl. V

3. Pasiut Łukasz kl. VI, Zuzanna Ciepiela    

     kl. V

 

 

     Wyróżnienia: 

     Martyna Łaś kl. III, Klaudia Bomba kl. V, Paulina 

       Jagiełka kl. III, Oliwia Zaczyk kl. III, Dominika Ryba 

       kl. IV, Amelka Szczecina kl. 0a, Madzia Wajda   

       kl. II, Kinga Semla kl IV

 

 

    

Galeria konkursu:

      

 

Tytuł "Mistrza Tygodnia" otrzymują:

Julia Kicura z kl. IV za pracę pt. "Potwór" - technika malowanie farbami z zazn. konturu

Regina Bocheńska z kl. V za pracę pt. "Siedziba czarnoksiężnika" - technika frotaż 

Patryk Pasiut z kl. VI za pracę pt. "Dama z gronostajem Leonarda da Vinci" 

      Magdalena Cempa z kl. VI za pracę pt. "Kartka świąteczna" 

 

Rok szkolny 2013/2014


Konkursy  Prace uczniów  Wystawy  

Apel podsumowujący roczną pracę młodych artystów, podczas którego zostały rozdane nagrody za konkursy plastyczne

Aleksy Bocheński, kl. III

Monika Gomulec, kl. V

Alicja Lichoń, kl. III

 

Konkurs nr 5 "Las moich marzeń" organizowany przez Nadleśnictwo Nawojowa

Drugie miejsce w konkursie zajęła praca uczennicy klasy V Marceliny Kłębczyk. Klaudia Bębenek i Magdalena Cempa otrzymały wyróżnienia.

Autorka: Marcelina Kłębczyk

Autorka: Klaudia Bębenek

Autorka: Magdalena Cempa

 

Konkurs nr 4 "Ziemia jest tylko jedna" organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w ramach VII Festiwalu Nauki 

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła praca zbiorowa uczennic klasy V: Magdaleny Cempa, Klaudii Bębenek, Patrycji Horowskiej oraz Aleksandry Groń

 

Konkurs nr 3 "Kolory wolności"

            Zwycięzca etapu szkolnego:

Autor: Patrycja Horowska, kl. V

 

Projekt "Czysta Małopolska"

Budowa koszy i segregacja śmieci - klasa II

Przygotowanie zabawek dla przedszkolaków - klasa IV

      Budowa zamku - klasa III i V

Powołanie Drużyny Obrońców Czystości - klasa V

 

Konkurs nr 2 "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie"

 Zwycięzcy etapu szkolnego:

Autor: Radosław Rodak, kl. II

Autor: Klaudia Bębenek, kl. V

Autor: Patrycja Horowska, kl. V

 

Konkurs nr 1 "Morski świat przyszłości"

 Zwycięzcy etapu szkolnego:

Autor: Julia Kurtek, kl. III

Autor: Patrycja Horowska, kl. V

Autor: Jakub Orzeł, kl. V

 

Galeria prac plastycznych| Utwory muzyczne| Super Uczeń| Najmilszy Uczeń| Gazetka Zgredek | Śladami Łemków| Sport| Powrót na stronę główną